تاکید ظریف بر آغاز دور جدید روابط ایران – اتحادیه اروپا

ایران و اتحادیه اروپا بر تصمیم خود برای توسعه روابط دو جانبه در زمینه های مختلف بویژه روابط اقتصادی و همکاری در مسائل بین المللی مهم تاکید کردند.

ادامه مطلب


بررسی راهکارهای توسعه روابط صنعتی و تجاری ایران و اتحادیه اروپا

خانم « بینکاوسکا» عضو کمیسیون اروپا و مسئول تجارت داخلی، صنعت، کارآفرینی و بنگاههای کوچک و متوسط که به همراه خانم «موگرینی »به ایران سفر کرده است با قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت، زمینه‌های همکاری اقتصادی اتحادیه اروپا با جمهوری اسلامی ایران را بررسی کردند.

ادامه مطلب


وظیفه دولت در فضای جدید کمک به توانمند سازی بخش خصوصی است

وزیر صنعت ، معدن و تجارت گفت :وظیفه دولت در این دوره ،‌حمایت از توسعه فعالیتهای بخش خصوصی و بهره گیری از شرایط به وجود آمده و کمک به توانمند سازی بخش خصوصی است. 

ادامه مطلب


چشم انداز مثبت همکاریهای صنعتی ایران و ایتالیا

وزیر صنعت،معدن وتجارت ضمن ارزیابی چشم انداز مثبت همکاری های دو کشور گفت :ایتالیا از لحاظ صنعتی دومین کشور اروپایی در زمینه ساخت تجهیزات صنعتی است و دو کشور می توانند در زمینه های جدید صنعتی ، نفت،گاز،نیروگاه فولاد ، خودرو،کاشی ، سرامیک ، کشاورزی و... با همدیگر روابط مناسبی داشته باشند .

ادامه مطلب


اجرای طرح کاداستر معادن از مصادیق صیانت از حقوق شهروندی است.

معاون توسعه مدیریت ،منابع و اموراستانها گفت: یکی از بارزترین مصداق صیانت از حقوق شهروندی در بخش معدن،‌ اجرای «طرح کاداستر» بود که معدنکاران و علاقمندان به سرمایه گذاری معدنی با ورود به سایت مربوطه تمامی اطلاعات پهنه های معدنی و اطلاعات فنی لازمه را در اسرع وقت به آسانی کسب می کند.

ادامه مطلب


اطلاعات تماس

آدرس کارخانه:

اصفهان-شهرک صنعتی رازی-انتهای خیابان دهم-پلاک87

 تلفن:

031-53323448

فکس:

031-53323449

ایمیل:

نقشه سایت