درباره شرکت

شرکت پویاکک سپاهان

بنیان گذار کارخانه شرکت پویاکک سپاهان جناب آقای مهندس داریوش اختیاری می‌باشند که ایشان از تیرماه سال 1376 فعالیت خود را با هدف تامین مواد اولیه صنعت متالورژی از قبیل: کک متالوژی، فروسیلیس و فرومنگنز آغاز نمودند و در سال 1388 فاز اول کارخانه فرومولیبدن در زمینی به مساحت 11000 مترمربع در 55 کیلومتری جاده اصفهان-شیراز، شهرک صنعتی رازی راه‌اندازی و در تیرماه سال 1389 موفق به دریافت پروانه‌ بهره‌برداری از سازمان صنایع و معادن استان اصفهان گردیده و فازدومباظرفیت تولید بالغ بر 1000 تن اکسید مولیبدن و فرومولیبدن در سال راه اندازی شد.

 در حال حاضر ایشان عضو انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان مولیبدن و عضو اتاق بازرگانی اصفهان و عضواتاق صنایع و معادن استان اصفهان و چندین تشکل دیگر هستند. کارخانه شرکت پویاکک سپاهان با بیش از 30 نفر نیروی متخصص و کارآمد، فن آوری پیشرفته، و با افتخار به همت بلند ایرانی پیشرو و مبتکر در صنعت فرو مولیبدن و اولین صادرکننده در این صنعت در استان اصفهان می‌باشد.

تولیدات کارخانه علاوه بر تامین مصارف داخلی به کشورهای دیگر به‌ویژه اروپا و آسیای میانه صادر می‌شود.این مجموعه با دسترسی به دانش روز اروپا سعی در رسیدن به دستاوردها و پیشرفتهای وسیعی در این صنعت در جهت نیل به اهداف و ارتقای سطح دانش فنی مجموعه و دستبابی به تکتولوژی روز دنیا را دارد.

 

اطلاعات تماس

آدرس کارخانه:

اصفهان-شهرک صنعتی رازی-انتهای خیابان دهم-پلاک87

 تلفن:

031-53323448

فکس:

031-53323449

ایمیل:

نقشه سایت